Ansatte

Kontaktpersoner

Daglig leder, Torbjørn Folgerø, tel. 952 95 051, torbjorn@sorra.no

Økonomiansvarlig, Steinar Folgerø, tel. 952 95 052, steinar@sorra.no

Butikksjef, Henrik Andersen, tel. 75043416, henrik@sorra.no

Avdeling trelast/Proff avd.
Rune Østensen, tel. 75 04 54 63/ 952 95 054, rune@sorra.no
Bent-Are Staulen, tel. 952 95 058 bent-are@sorra.no
Frode Olsen, tel. 75 04 31 47 frode@sorra.no 
Varemottak: tel. 75 04 40 68, erling@sorra.no - tommy@sorra.no

Kasse:
Elbjørg Olufsen, tel. 75 04 40 12, elbjorg@sorra.no

Regnskap/faktura:
Runa Torrisen, tel 75 04 34 17
Randi T. Folgerø, tel. 75 07 60 00, randi@sorra.no

Jernvareavdeling:
Terje Sveø, tel. 75 07 60 13, terje@sorra.no
Jørn Nøstdal, tel. 75 07 60 12, jorn@sorra.no

Kjøkken, bad, garderobe:
Raymond Nilssen, tel. 75 04 31 61, raymond@sorra.no

Maleavdelingen:
Willy Sørøy, tel. 75 04 53 96, willy@sorra.no

FLISEKOMPANIET SANDNESSJØEN:
FLISEKOMPANIET LOGO
Åge Henriksen, tel. 75 04 30 50, aage@sorra.no

Vet du ikke hvilken avdeling du skal sende e-posten til så sender du til vår hovedepost,post@sorra.no, hvor den deretter videresendes til rette vedlkommende!